אודות שרית פאר

 

שרית פארשמי שרית פאר ואני אחות מוסמכת. התחלתי את דרכי עוד כסטודנטית במחלקת תינוקת בבית החולים רמב"ם. עם סיום תואר ראשון בסיעוד, יצאתי לקורס ייעוץ הנקה בתל השומר ומאז נשארתי. שימשתי אחות ויועצת הנקה במלונית שיבא בייבי ובמחלקת היולדות. לאחר 4 שנים בתפקיד, עברתי בהצלחה את מבחן ההסמכה הבינלאומי לייעוץ הנקה IBCLC. כיום מוכר תחום ייעוץ ההנקה כהתמחות מקצועית לאחיות על ידי משרד הבריאות ואני מנחה לאחיות הלומדות בקורס זה.

בבית החולים תל השומר עבדתי במחלקות השונות הקשורות בלידה ובטיפול בתינוק, הייתי אחות במחלקת תינוקות, פגים, מחלקת יולדות וגם שימשתי כאחות בחדרי ניתוח לניתוחים קייסריים. בעקבות המסלול שעשיתי בבית החולים, צברתי הידע המקצועי ואני בעלת ראיה המרחבית של כל האספקטים הקשורים בטיפול ביולדת ובתינוק, כך שאני יכולה להעניק את ייעוץ ההנקה, ייעוץ שינה והנחיות לטיפול בתינוק ברמה הגבוהה ביותר. בבית החולים תל השומר הקמתי את שירות הביות גמיש המאפשר ליולדות לקבל הדרכה אישית בנושאי טיפול בתינוק ובראשם הנקה ומשכב לידה.

בעבודתי בבית החולים גיליתי כי המצאות יועצת הנקה לליווי אמהות צעירות דוקא בימים הראשונים שלאחר הלידה מאפשר שיפור משמעותי בהצלחת ההנקה ובפתרון בעיות הקשורות בהנקה בהמשך. לכן רואה אני חשיבות מכרעת לתמיכה ראשונית זו ליולדת כבר בבית החולים וליצירת רצף של תמיכה עם עזיבת היולדת את בית החולים וחזרתה הביתה עם התינוק. בהתאם לתפיסתי זו הקמתי בשנת 2009 את שרית פאר ייעוץ וליווי לאחר לידה.. גם אני אמא, לדניאל בת החמש וסתיו בת החצי שנה, והאמהות וההנקה רק חיזקו אותי והעמיקו את כישורי כיועצת הנקה, שכן עם דניאל וגם עם סתיו התמודדתי עם מגוון קשיי הנקה.

בשנת 2012 ניגשתי גם לקורס ייעוץ שינה ומאז אני עוזרת לאמהות מניקות ולהורים ליצור תנאים לשינה טובה של התינוק ושלהם, כך שיוכלו לישון לילה שלם, למלא מצברים ולקום רעננים ליום חדש של הורות. אשמח להעניק לכם את כל השירותים בחבילה אחת – גם אחות מוסמכת, גם יועצת הנקה, גם ייעוץ שינה, גם הדרכה וסיוע בטיפול בתינוק בימים הראשונים, גם שמירות לילה, גם ליווי רפואי לברית וגם ייעוץ בטלפון.

בעבודתי בבית החולים אני מעניקה גם היום ליווי לאמהות ברגעים הראשונים של חיים חדשים. אני משמשת היום אחות יועצת הנקה במחלקת הפגים של בית חולים שיבא תל השומר ואף עוסקת במחקר בנושא של הנקת פגים והשפעת ייעוץ הנקה מתוגבר על הצלחת ההנקה של תינוקות אלו.

נסיוני העשיר מאפשר לי להעניק לאמהות ליווי מקצועי ומותאם אישית. יש לי הנסיון והיכולת לסייע בפתרון בעיות בהקשר לכל המרכיבים הטיפוליים באם ובתינוקה. אני רואה בתמיכה הנפשית לאמהות לאחר הלידה ובשנת חייו הראשונה של התינוק כמרכיב חשוב להצלחת הייעוץ וליצירת חוויית הורות קלה ורכה. אני רואה בייעוץ הנקה שליחות והגדרתי לעצמי כמטרה להעניק ייעוץ הנקה, תמיכה וסיוע לאמהות בסביבתן הטבעית וזאת באמצעות המרכז שהקמתי.

צרי קשר לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית שבה אוכל לבדוק כיצד ביכולתי לעזור לך

050-5562180


| שרית פאר || יועצת הנקה ושינה || אחות לילה לתינוק |

התקשרי או מלאי את פרטייך בטופס צור קשר ואשמח לעזור

טלפון ליצירת קשר

* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha


עכשיו בחנות מנשאים וכריות הנקה של מילגה 

 לפרטים נוספים >> 

שרית פאר
ייעוץ וליווי לאחר לידה
050-5562180


אחיות מוסמכות לליווי לאחר ניתוח קיסרי
טיפול לילה בתינוק וליווי לברית
יועצות הנקה
יועצות שינה
משאבות מדלה להשכרה ולקניה

 

אחות פרטית
אחרי ניתוח קיסרי

ב - 50%
החזר מקופות החולים

 לפרטים נוספים >>
 

 

         
  ערוץ היוטיוב שלנו שרית פאר בגוגל פלוס חפשו אותנו בפייסבוק  
         
סל קניות
אין פריטים בסל
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

 עיצוב