[ חזרה לבלוג ]

0001
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

יועצת הנקה

מה תפקידה של יועצת הנקה? מה היא יכולה לספק בפועל? יועצת הנקה היא בעלת הסמכה בינלאומית, היא מעניקה קורסים בסיסיים בכל הקשור בהנקה. לאחר כל שעות ההתנסות והמעשי, היא עוברת לקדמת הבמה ומעניקה ליווי צמוד הבא לידי ביטוי בייעוץ הנקה מוסמך. מה מקבלת יועצת ההנקה במסגרת לימודיה? איזו הסמכה עוטפת אותה? כאמור, לאחר כל שעות ההתנסות, היא מקבלת הסמכה מארגון העונה לשם "הוועד הבינלאומי של בוחני יועצי ההנקה". ארגון זה עובד וכפוף לוועדה לאומית ולסוכנויות הסמכה בארצות הברית.

יועצת הנקה ותפקידיה

אם אתם תרים אחר יועצת הנקה, וודאו כי הנ"ל עברה בחינה קפדנית לרבות כישוריה וידיעותיה בסיוע לאמהות ותינוקות בכל הקשור להנקה. כמו כן, יש לברור שהיא אכן עומדת בסטנדרטים והיא פועלת על פי אתיקה הקשורה לייעוץ הנקה ונוהל קליני נכון. מה תעניק יועצת ההנקה בפועל? היא מעניקה הכנה להנקה, ייעוץ שלאחר הלידה, טיפול בבעיות כמו כאב בשד וכד'. כמו כן, מדברים על ייעוץ לאחר לידה וטיפול בעודף או חוסר חלב. במסגרת שירותיה של היועצת, יתקבלו גם מידעים מדויקים באשר להנקת תינוק פגוע, פגים ואילו בעיות של מציצה הפוגעות בהנקה עצמה.

יתרונות של שירות- יועצת הנקה

אם תבחרו ביועצת ההנקה, לבטח תוכלו להשיג זמינות של 24 שעות מקצועיות. אחר כך מדברים על הנקה תומכת לרבות אמפטיה. יועצת הנקה תעניק לכם את כל השירותים לרבות ייעוץ טלפוני צמוד. ייעוץ לרבות מעקבים ויכולת של מפגשים הרבה אחרי לרבות ייעוץ שוטף בטלפון. יש לאתר יועצת שתעניק אוזן קשבת לאורך זמן כזה או אחר. הנקה כאמור הינה מעבר לחלב. היא למעשה משמעות של חום, קרבה ועוד אלמנטים רגשיים שנשארים הרבה מאחור. בניגוד למחשבות העבר, בהן למדו הנשים בכוחות עצמן להניק ולהפעיל את החושים הטבעיים, מגיחה יועצת ההנקה ומעניקה את כל האפשריות של ההנקה לרבות קושי בהנקה, עודף או אפילו מחסור בחלב וסיבותיו. כך למעשה הפכה יועצת ההנקה לפתרון עבור לא מעט נשים בעלות חזון חדש- אחד כזה שמתחיל ונגמר בהכרה של כמה חושים יחד.

לעמוד הפייסבוק לחצו כאן


[ חזרה לבלוג ]

התקשרי או מלאי את פרטייך בטופס צור קשר ואשמח לעזור

טלפון ליצירת קשר

* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha


עכשיו בחנות מנשאים וכריות הנקה של מילגה 

 לפרטים נוספים >> 

שרית פאר
ייעוץ וליווי לאחר לידה
050-5562180


אחיות מוסמכות לליווי לאחר ניתוח קיסרי
טיפול לילה בתינוק וליווי לברית
יועצות הנקה
יועצות שינה
משאבות מדלה להשכרה ולקניה

 

אחות פרטית
אחרי ניתוח קיסרי

ב - 50%
החזר מקופות החולים

 לפרטים נוספים >>
 

 

         
  ערוץ היוטיוב שלנו שרית פאר בגוגל פלוס חפשו אותנו בפייסבוק  
         
סל קניות
אין פריטים בסל
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

 עיצוב