נמצאו 19 תוצאות עבור חיפוש התג : מדלה סווינג

משאבת חלב מדלה סווינג מקסי SWING MAXI

עילות גבוהה. נוחות. מהירות. משאבת החלב החשמלית הכפולה והקומפקטית סווינג מקסי מושלמת לכל האמהות המחפשות פתרון פשוט וחסכון בזמן.אידיאלית להגברת אספקת החלב ולשימוש יומי. תמיכה באספקת חלב: שאיבה כפולה יכולה לסייע להגביר... (קרא עוד...)

משאבת חלב להשכרה, משאבת הנקה מדלה, משאבות מדלה, משאבת הנקה

    משאבה שקטה וקומפקטית משאבה דיגיטלית עם תוכנת השני שלבים: 1. גירוי השד - 2 דקות של תנועות קצרות ומהירות כדי לגרות את השד לשחרר חלב. 2. שאיבה - תנועה ארוכה ואיטית המחקה יניקה של תינוק בתנועה ובקצב השאיבה. אידאלית... (קרא עוד...)

משאבות מדלה, משאבת מדלה, משאבות חלב מדלה

    משאבה שקטה וקומפקטית משאבה דיגיטלית עם תוכנת השני שלבים: 1. גירוי השד - 2 דקות של תנועות קצרות ומהירות כדי לגרות את השד לשחרר חלב. 2. שאיבה - תנועה ארוכה ואיטית המחקה יניקה של תינוק בתנועה ובקצב השאיבה. אידאלית... (קרא עוד...)

משאבת הנקה מדלה, משאבות מדלה, משאבת הנקה, משאבת חלב כפולה מדלה

קומפקטי. שימושי. מוכח. אנו משתפרים בזכות שנות הנסיון הרבות שרכשנו בתחום משאבות החלב במהלך הפיתוח של המוצרים שלנו. מיני אלקטריק היא משאבת חלב חשמלית נוחה שפותחה לשימוש מזדמן. • מנוסה ואמינה: מליוני אמהות שואבות עם... (קרא עוד...)

משאבת הנקה מדלה, משאבות מדלה, משאבת הנקה, משאבת חלב כפולה מדלה

  הכל באחת, חדשנית וחוסכת בזמן אחת ממשאבות החלב הכפולות הקטנות ביותר בעולם עוזרת לאמהות לחסוך בזמן יקר בזמן השאיבה. פריסטייל אידיאלית לשימוש רגיל ויומיומי. יעילה: פעולה סימולטנית יחד עם פעולה דו-שלבית מגבירות את... (קרא עוד...)

משאבת חלב כפולה מדלה פריסטייל FREESTYLE

הכל באחת, חדשנית וחוסכת בזמן אחת ממשאבות החלב הכפולות הקטנות ביותר בעולם עוזרת לאמהות לחסוך בזמן יקר בזמן השאיבה. פריסטייל אידיאלית לשימוש רגיל ויומיומי. יעילה: פעולה סימולטנית יחד עם פעולה דו-שלבית מגבירות את ייצור... (קרא עוד...)

משאבת חלב להשכרה, משאבת הנקה מדלה, משאבות מדלה, משאבת הנקה

הכל באחת, חדשנית וחוסכת בזמן אחת ממשאבות החלב הכפולות הקטנות ביותר בעולם עוזרת לאמהות לחסוך בזמן יקר בזמן השאיבה. פריסטייל אידיאלית לשימוש רגיל ויומיומי. יעילה: פעולה סימולטנית יחד עם פעולה דו-שלבית מגבירות את ייצור ... (קרא עוד...)

משאבות מדלה להשכרה, משאבת מדלה להשכרה, משאבות חלב מדלה

משאבת מדלה לקטינה בדרגת בית חולים לשאיבה דו-צדדיתנועדה לבנות משק חלב, לשמור על ייצור החלב או להגבירו אמהות לפגיםשאיבה לתאומיםשאיבה לילדים חולים  מאפשרת שאיבה דו-צדדית יתרון – הופכת למשאבה ידנית  יש לרכוש... (קרא עוד...)

משאבות מדלה, משאבת מדלה, משאבות חלב מדלה

קלה. נוחה. חכמה הרמוני היא משאבת החלב הידנית היחידה בעולם המבוססת על טכנולוגית השאיבה בשני שלבים • יעילה: יותר חלב בפחות זמן הודות לטכנולוגית השאיבה בשני שלבים • ייחודית:אידיאלי לשאיבה ידנית מזדמנת • נוחה: ידית... (קרא עוד...)

חזיית שאיבה, חזיית שאיבה מדלה, חזייה לשאיבה

חזיית שאיבה תופסת את הסטים ומאפשרת לידיים להיות חופשיות בזמן שאיבה דו-צדדית מומלץ מאד לאמהות השואבות משני הצדדים מספר פעמים ביום ורוצות את הידיים חופשיותבכדי לסחוט טוב יותר את השד או לחילופין לקרוא... (קרא עוד...)

breastmilk_bottles

שלישיית בקבוקים של חברת מדלה מתאימים לשאיבה, אחסון והאכלה בשילוב עם פטמת קלמההמחירים כוללים... (קרא עוד...)

קלמה עם בקבוק

פיטמת פטנט של חברת מדלה, פיטמה המחייבת את התינוק לעשות פעולת יניקה בכדי לקבל חלבכך תוכלי לתת בקבוק ללא חשש לפגיעה בהנקהרטוב לתינוקות הזקוקים לאימון בפעולת... (קרא עוד...)

שרית פאר

שילוב בקבוק או מוצץ בשלב מוקדם עלול לפגוע בהנקה, בבקבוק התינוק צריך להניע קלות את שפתיו בכדי לקבל חלב בעוד שבהנקה התינוק נדרש לפעולה של יניקה, כל פעולה אחרת לא תפיק חלב בזרימה מספקת ותתסכל את התינוק. מוצץ דורש תנועת... (קרא עוד...)

רפידות הנקה רפידת הנקה, פד הנקה, פדים להנקה

רפידות הנקה של חברת מדלה... (קרא עוד...)

שקיות לשמירה והקפאת חלב אם

שקיות סטריליות לאיסוף ולאיחסון חלב בקרור או בהקפאה.את שקיות החלב של מדלה ניתן לחבר בקלות רבה לכל משאבת חלב של מדלה ולשאוב ישירות לתוך השקית.על כל שקית אזור לכתיבת תאריך השאיבה . בכל חבילה של שקיות חלב 20 יחידות. מוצר זה... (קרא עוד...)

קלמה

פיטמת פטנט של חברת מדלה, פיטמה המחייבת את התינוק לעשות פעולת יניקה בכדי לקבל חלבכך תוכלי לתת בקבוק ללא חשש לפגיעה בהנקהטוב לתינוקות הזקוקים לאימון בפעולת יניקה מתחברת לכל בקבוק עם פתח... (קרא עוד...)

משאבות חלב להשכרה

... (קרא עוד...)

משאבות הנקה למכירה

במשך יותר מ-50 שנה, Medela התפתחה מחברה קטנה בבעלות משפחתית בשוויץ, ליצרן בינלאומי של משאבות חלב מתקדמות ביותר ומכשירי ואקום רפואי.מטרתה של Medela היא לשפר את בריאותם של האם ושל התינוק באמצעות הכוח והחיוניות האצורים בחלב האם.... (קרא עוד...)

שרית פאר

          שרית פאר - אחות מוסמכת, יועצת הנקה ושינה​ ההורות היא שביל של גילוי עצמי קסום, אך גם מבוך מלא חששות... היית רוצה לדעת שהתינוק שלך יונק טוב? שאת מבינה מה הוא צריך, שאת מבינה אותו... (קרא עוד...)


התקשרי או מלאי את פרטייך בטופס צור קשר ואשמח לעזור

טלפון ליצירת קשר

* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha


עכשיו בחנות מנשאים וכריות הנקה של מילגה 

 לפרטים נוספים >> 

שרית פאר
ייעוץ וליווי לאחר לידה
050-5562180


אחיות מוסמכות לליווי לאחר ניתוח קיסרי
טיפול לילה בתינוק וליווי לברית
יועצות הנקה
יועצות שינה
משאבות מדלה להשכרה ולקניה

 

אחות פרטית
אחרי ניתוח קיסרי

ב - 50%
החזר מקופות החולים

 לפרטים נוספים >>
 

 

         
  ערוץ היוטיוב שלנו שרית פאר בגוגל פלוס חפשו אותנו בפייסבוק  
         
סל קניות
אין פריטים בסל
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 
* שם:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
 

 עיצוב